Zapraszamy do udziału w naszym konkursie „Koszulka Veolii do przygody”. Odbierz specjalną koszulkę, zrób sobie w niej zdjęcie podczas aktywności turystycznej lub sportowej i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie? To bajecznie proste!

  1. Odbierz koszulkę konkursową od koordynatora w Twoim regionie. Lista koordynatorów dostępna jest tutaj.
  2. Zrób sobie zdjęcie w koszulce podczas aktywności. Może to być spacer, wyjście na kijki, trening, bieg zorganizowany czy każda inna forma aktywności! Zaskocz nas 🙂
  3. Prześlij zdjęcie za pomocą formularza konkursowego dostępnego tutaj i czekaj na ogłoszenie wyników!

Przygotowaliśmy dla Was również kalendarz imprez, które odbywają się w Waszych regionach. Jeśli bierzecie w którejś udział, to nie zapomnijcie zabrać Waszej Koszulki Veolii do przygody! Oczywiście mogą to być również zdjęcia z innych wydarzeń i indywidualnych aktywności.

do 31. 01. 2024 r. Ur 1 1 -

W jakich kategoriach można wziąć udział i co można wygrać?

ZDJĘCIE MIESIĄCA – kategoria obejmująca zdjęcie pracownika spółki z Grupy Veolia term z widoczną koszulką konkursową, który prześle je do organizatorów w jednej z trzech tur:

–        Tura I: 15 września – 15 października 2023 r.,

–        Tura II: 16 października – 15 listopada 2023 r.,

–        Tura III: 16 listopada – 15 grudnia 2023 r.

W kategorii „Zdjęcie miesiąca” zostaną przyznane trzy nagrody, których laureaci zostaną ogłoszeni do 31 października 2023 r., do 30 listopada 2023 r., do 31 grudnia 2023 r. Każdy uczestnik może wziąć udział w każdej turze konkursu!

NAJWIĘKSZE ZAANGAŻOWANIE – w tej kategorii wygrywa uczestnik, który prześle największą liczbę zdjęć konkursowych z różnych wydarzeń i aktywności (maksymalnie jedno zdjęcie z jednego wydarzenia), w których brał udział podczas trwania konkursu. Na każdym ze zdjęć musi być widoczna koszulka konkursowa.


NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANA SPÓŁKA – w tej kategorii wygrywa spółka z grupy Veolia term, której pracownicy wykażą się największym wskaźnikiem zaangażowania (W). Będzie on wyliczony przez organizatorów według wzoru:

W konkursie „Koszulka Veolii do przygody” przewidziane są następujące nagrody rzeczowe:

  • w kategorii zdjęcie miesiąca zostaną przyznane trzy nagrody hulajnogi elektryczne, po jednej w każdej turze konkursowej
  • w kategorii największe zaangażowanie zostanie przyznana jedna nagrodasmartwatch
  • w kategorii najbardziej zaangażowana spółka przewidziane są pakiety upominków sportowo-turystycznych.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z podsumowaniem I tury konkursu!